Skip Navigation Links
Bize güvenmeniz için 5 neden
Alo Şişme Bebek Garantisi Nedir?
Alo Şişme Bebek Garantisi, Şişme Bebek satışı konusunda bize güvenmeniz için 5 nedendir...

1 - Aynı Ürün Garantisi
Alo Şişme Bebek sitesinden hangi ürünü satın alırsanız, kargonuzdan o ürün çıkar. Hiç bir şekilde farklı bir ürün ile karşılaşmazsınız.

2 - Gizli Kargo Garantisi
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler %100 gizli şekilde paketlenir ve gönderilir. Teyid amaçlı aranma saatinizi bile siz siparişinizi verirken belirlersiniz. Telefonda sizi zorda bırakacak hiçbir soru sorulmaz. Siparişi onaylıyorsanız evet demeniz bile yeterli olacaktır. Ayrıca gizlilik ilkesi çerçevesinde, ne email adresiniz, ne telefonunuz, ne de diğer bilgileriniz koşullar "ne olursa olsun" kimseyle paylaşılmaz. Sipariş verdiğiniz firma Alo Şişme Bebek ise, bilgileriniz güvendedir.

3 - Kurumsal Firma Garantisi
Kargolarınız, "anlaşmalı" olduğumuz ARAS KARGO ile gönderilir. Karşınızda şahıs değil, Aras Kargo ile kurumsal anlaşma yapmış bir firma vardır. Karşınızda bir firma yoksa, herhangi bir problem durumunda (Boş paket gelmesi dahil) hiçbir hak iddaa edemezsiniz. Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili bir sorunuz olduğunda, Aras Kargo'yu aradığınızda "bana bu paket'i gönderen kim?" diye sorduğunuzda; Hayalet E-Ticaret ve Bilişim Hizmetleri cevabını alırsınız. Kısacası karşınızda şahıs değil, firma vardır. Bu da sizi güvenceye alan önemli bir noktadır.

4 - Kaliteli Destek Garantisi
Firmamızdan sipariş vermiş olun veya olmayın; Alo Şişme Bebek bünyesinde, destek talepleriniz her zaman karşılanır. Site üzerinden Canlı Yardımdan, iletişim bölümündeki formu doldurarak yada Sipariş Hattını arayarak her zaman destek alabilirsiniz.

5 - Doğru Ürün Açıklaması Garantisi
Alo Şişme Bebek, ticari olarak kar etmenin yanında, müşterilerinin memnuniyetini de düşünen bir firmadır. Müşteri memnuniyetinin, sektörde "kalıcılık" getirdiğine inandığı için yukarıda yazan maddelere son derece önem veren firmamız; daha fazla satış yapmak için ürün açıklamalarına olmayan bilgiler eklemez. Sitemizden alışveriş yapıyorsanız, ürün açıklamasında ne görüyorsanız %100 doğrudur. Aynı şekilde telefon ile destek aldığınızda yada canlı yardımdan bir soru sorduğunuzda da "dürüst" ve "doğru" bilgiye ulaşırsınız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder; şimdiden iyi alışverişler dileriz.

Hayalet E-Ticaret ve Bilişim Hizmetleri

Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Yorumlar
Mahmut
Ben güvendim, pişman da olmadım. Teşekkürler.
turhan
Ben güvendim. Bugün bir sipariş vericem. Dediğiniz gibi çıkarsa realsitik şişme bebek alıcam sonra.
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
güvenilir şişme bebek, güvenilir şişme bebek satıcı, güvenilir satıcı, güvenilir realistik manken
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.