Skip Navigation Links
Realistik Kadın

Realistik Kadın

realistik kadın
Realistik kadın son derece gerçekçi şişme bebek demektir. Çok kaliteli ürünlerdir. Gerçek insana en yakın şişme bebekler bunlardır. Realistik ingilizcedeki "real" kelimesinden gelir. "Real" türkçe olarak gerçek manasına gelir. Realistik ise gerçekçi demektir. Realistik kadın ürünleri, realistik manken ya da realistik şişme bebek diye de bilinir. Realistik kadının her parçası birebir insan gibi tasarlanmıştır. Saçları gerçek insan saçı gibidir. Yüzü tamamen dolgu malzemeden yapılmıştır. Etsi bir dokuya sahiptir. Gözleri ve kirpiklerini insan gözlerinden ayırt etmek zordur. Realistik kadınların ağzı ve dudakları çok büyük itina ile yapılmıştır. Özellikle ağızdan ilişkiye girilebilen realistik kadınlarda ağız, dudak ve dil yapısı çok gerçekçidir. Ağızdan ilişki sırasında alınan zevk neredeyse gerçek insan kadar zevklidir. Realistik kadınların elleri ve ayakları da tamamen dolgu malzemeden yapılmıştır. Tam etsi dokudadır. Gözünüzü bağlayıp sizi realistik kadın ile elele tutştursalar, gerçek insana dokunduğunuzu düşünürsünüz. Göğüsleri ve göğüs uçları tam gerçekçidir. Çoğu realistik kadında titreşim vardır. Bu titreşim ise realistik vajinada ya da anüstedir. Bu gerçekçi genital bölge her ilişki şekliyle bile çok keyif verirken, bir de titreşimin katılmasıyla zevk
realistik kadın
 katlanır. Realistik kadınların çok gelişmiş özellikleri vardır. Bunlardan biri de inleme özelliğidir. Aynı titresim cihazının olduğu gibi inleme cihazının da ayarlı bir kumandası vardır. 

Realistik kadınlar nerede satılır?

Realistik kadınlar çok güvenilir internet sitelerinden alınmalıdır. Realistik kadın satışı üzerinden birçok dolandırıcılık yapılmaktadır. Bunlardan bir tanesi, binlerce dolar değerindeki realistik kadınların görsellerini kullanarak size boş paket gönderilmesidir. Bu binlerce dolar değerindeki realistik kadınları 250-300 tl gibi fiyatlara satan internet sitelerinden uzak durunuz. Dolandırıcılığın bir başka yolu ise, size realistik bebek resmi gösterip bir başka ürün satılmasıdır. Bu yüzden aloşişmebebek.com gibi güvenilir sitelerden alışveriş yapınız. Her zaman ürünü kontrol etme hakkını arayınız. Satış sonrası hizmet verildiğinden emin olunuz. 

Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Bu ürünler ilginizi çekebilir
Yorumlar
Jale
Ben bu realistik kadın'dan eşime almak istiyorum ama kararsız kaldım. Biraz fantazinin kimseye zararı olmaz :)
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
realistik kadın, realistik manken, realistik şişme bebek, realistik şişme manken
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.