Skip Navigation Links
Realistik Manken

Realistik Manken

realisitk manken

Realistik manken son derece gerçekçi şişme bebeklerdir. Şişme bebeklerden çok daha farklı ürünlerdir. Realistik manken çok ayrıntılı bir üründür. Realistik manken her uzvu özel dizayn edilmiş  insana en yakın ürünlerdir. Genelde dolgu malzemesi kullanılan realistik bebeklerin yüzü  dudağı  burnu  gözü  saçı tamamen gerçek insan görüntüsündedir. Yüzlerce değişik modeli olan şişme bebeklerin  realistik manken modellerinde daha az model vardır. Çünkü realistik mankenlerin üretimi şişme bebekler kadar kolay değildir. Elleri ayakları da tamamen dolgu malzemeden yapılmıştır. Özellikle elleri ve ayakları tam insan formundadır. Cinsel ilişki aracı olan realistik mankenlerin en can alıcı bölgeleri  ilişkiye girilen bölgeleridir. Realistik mankenin vajina  anüs ve ağız bölgelerinden ilişkiye girilebilir. Cinsel ilişkiden alınan zevkin en üst seviyede yaşanması için bu bölgelere özel ilgi gösterilmiştir. Gerçek vajina ve anüsün en çekici hali örnek alınarak yapılır.

realistik manken

 Görünüşünün yanı sıra  verdiği his olarak ta gerçek ile aynıdır. Titreşim özelliği ile alınan zevk katlanır. Bazı realistik mankenlerde inleme özelliği de vardır. İlişki sırasında çıkardığı sesler ile kullanıcılarına zevkli anlar yaşatırlar. Realistik mankenler diğer ürünlerden biraz daha pahalıdır. Fakat kesinlikle paralarını hak ederler. Gerçek bir kadın ile ilişkiye girmenin verdiği keyfe en yakın hisleri sadece realistik manken ile yaşayabilirsiniz.


Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Bu ürünler ilginizi çekebilir
Yorumlar
Mujdat Ankara
Realistik manken ile şişme bebek arasındaki farkları merak ediyordum, sitenize koymuşsunuz. Realistik mankenler çok pahalıymış sanırım. Ama kampanya 3 yine de iyi sayılır. Karar verirsem ondan alicam
Ben Selami
Bence realistik mankenler şişme bebeklerden çok daha güzel. alıcam para biriktiriyorum en azından bazı bölgeleri gerçek realistik olsun ki bi işe yarasın. en ucuzları bence o kadar güzel değil. kullanmadım ama öyle tahmin ediyorum.
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.