Skip Navigation Links
Realistik Şişme Bebek

Realistik Şişme Bebek

realistik şişme bebek
Realistik şişme bebek üretilen en gerçekçi şişme bebektir. Realistik şişme bebek diğer tüm şişme bebeklerden insan görüntüsüne daha yakındır. Her ayrıntısı ince ince düşünülmüştür. Realistik şişme mankenler ikiye ayrılır. Bunlardan ilki tamamı dolgu malzemeden yapılan realistik şişme bebeklerdir. Bu realistik şişme bebeklerin tamamı etsi dokudadır. Şişme bebek değillerdir. Her parçasına dokunulduğunda gerçek insan hissi verir. Uzun sürede üretilir. Tamamen gerçekçidir. Fakat bu ürünlerin fiyatları çok yüksektir. Ortalama fiyatları 4000 dolardan başlar. 10 000 dolara kadar yükselen fiyatlara sahiplerdir. Realistik şişme bebeklerin ikinci bölümü ise çok daha uygun fiyatlıdır. Bu ürünlerin kafası, elleri ve ayakları dolgu malzemeden yapılmıştır. Diğer vücut bölgesi şişmedir. Fakat bu tür realistik şişme kadınların vajinası, anüsü ve göğüs bölgeleri de son derece gerçekçidir. Gerçek yumuşak et kıvamında özel maddeden yapılmıştır. Realistik şişme bebekler kullanıcılarının en yüksek keyfi alınması için
realistik şişme bebek2
 tasarlanmıştır. Sadece yüksek kalitede malzeme kullanılmakla kalınmamıştır. Aynı zamanda dışardan kullanılan cihazlar eklenmiştir. Bunlardan bir tanesi titreşimdir. Realistik şişme bebeklerin birçoğunda titreşim kullanılır. Bunlar vajina ya da anüse takılan cihazlardır. Titreşim sayesinde ilişki sırasında oluşan vibrasyon çok daha fazla keyif alınmasını sağlar. Kısacası realistik şişme bebekler piyasada bulabileceğiniz en gerçekçi şişme bebeklerdir. Saçlarından ayaklarına kadar tamamen insan formundadır. Sadece insan görünümüne yakın bir ürün değildir. İlişkiye girilirken alınabilecek en büyük zevk hesaplanarak üretilmiştir. Satıldıkları fiyatı sonuna kadar hak ederler. Eğer siz de kaliteyi en üst seviyede yaşamak istiyorsanız, realistik şişme bebek almalısınız.

Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Bu ürünler ilginizi çekebilir
Yorumlar
Kemal
Gerçekten çok param olsa ben de bitane Realistik Şişme Bebek alırdım. Ama bu tamamı dolgu olanlar acaip pahalı onlara para dayanmaz gibi gözüküyo. Şimdilik bu siteden bitane yarı realistik alıp idare edeceğim, böle bişeye ne kadar güzel olursa olsun 10.000 TL falan veremem yuh yani.
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
realistik manken, realistik şişme bebek, realistik şişme manken
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.