Skip Navigation Links
Sipariş & Kargo Yardım

Gizli Paketleme ve Bilgi Güvenliği

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Kargo paketiniz, içeriği dışardan belli olmayacak şekilde paketlenir ve gönderilir. Ne kargo görevlisi, ne de bir başkası kargonuzun içeriği hakkında bilgi sahibi olmaz. Bu sebeple siparişinizi verdikten sonra gizliliğiniz konusunda endişe duymanıza gerek kalmaz. Ayrıca sitemizden alışveriş yapılırken girdiğiniz bilgiler "kesinlikle" , "hiç bir koşulda" diğer firmalarla paylaşılmaz, reklam kampanyalarında kullanılmaz. Üye olduğunuzda kullandığınız email ve diğer bilgiler veritabanımızda saklanır; siz istemediğiniz sürece kendi firmamızdan bile reklam mailleri almazsınız.

Kargo & Ödeme

Ürününüzü satın aldıktan sonra ödemenizi Banka Havalesi ile yapabilirsiniz. Havaleyi yaptıktan sonra işleminiz onaylanır onaylanmaz ürününüz kargoya verilecektir. Kargolarınız, kurumsal anlaşmamızın bulunduğu Aras Kargo ile gönderilir ve ortalama 2 gün içerisinde elinizde olur. İsteğinize bağlı olarak ürününüzü PTT kargo ile de teslim alabilirsiniz.(3-5 gün kargo süresi ile...) Ödeme konusunda müşterilerimize kolaylık sağlaması açısından seçeneklerimiz arasında Kapıda Ödeme de mevcuttur. Bu seçeneği işaretlediğinizde ödemeyi ürün geldiğinde kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Bu sayede ürününüz elinize geçmeden tek kuruş ödememiş olursunuz. Ayrıca İstanbul içi vereceğiniz siparişlerde Kurye seçeneğini seçerseniz ürününüz ortalama 2 saat içinde elinizde olacaktır.

Orjinal Ürün Garantisi

Hayalet Sağlık sitelerinden satın aldığınız tüm ürünler orjinal ve faturalı ürünlerdir. Ürünün orjinalliği konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Sitelerimizden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Ürününüz hangi kargo firması ile gönderilmiş olsun, faturası mutlaka ürün paketi ile beraber gönderilir. Sitelerimizde faturasız ürün bulunmamaktadır.

Ürün Güvenilirliği ve Bakanlık Onayı

Ürünlerimizin reklamlarını yaparken yapacağımız satış kadar; müşterilerimizin sağlıklarını da düşünüyoruz. Sitelerimizde satılmakta olan Bitkisel Gıda Takviyeleri adı altında satılan ürünlerin hepsi onaylı ürünlerdir ve en önemlisi satış reklamlarımızda ürünle ilgili tamamen "gerçek" bilgiler yansıtılmaktadır. Kısacası; sizlere ürünle ilgili gerçek bilgileri yansıtıp, gerçekleşmeyecek vaadlerde bulunmuyoruz. Alacağınız ürün hakkında net bir bilgiye sahip olup ürününüzü gönül rahatlığıyla satın alıyorsunuz. Bu felsefe, tüm Hayalet Sağlık sitelerinde geçerlidir.

şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.