Skip Navigation Links
Demet Evgar Şişme Bebek ile Görüntülendi

Demet Evgar Şişme Erkek ile görüntülendi…

Ünlü Oyuncu Ve sunucu Doğa Rutkay Kemerburgazdaki evinde çılgın bir parti verdi. Davetliler arasında Demet Evgar’ da bulunuyordu. Çok keyifli dakikaların geçtiği parti havuzda devam ederken, Doğa Rutkay şaka amaçlı aldığı şişme erkeği havuza attı. İçi hava dolu olan şişme bebekler, su üzerinde durma yeteneğine de sahip olduğundan havuzda yüzer durumda kaldı. O sırada havuzda bulunan Demet Evgar, şişme erkeğe yüzerek ulaştı. Şişme bebeğe sarılan Demet evgar, eğlenceli pozlar vermeye başladı.  Çekilen bu fotoğrafları İnstagram adlı fotoğraf paylaşım sitesinden takipçileriyle paylaşan Doğa Rutkay, resimlerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Bir erkek arkadaşı ile beraber çekilmiş bir fotoğraf ta paylaşan Doğa Rutkay, bu fotoğrafa ‘’işte benim zeus’um’’ diye bir de yorum ekledi.

Doğa Rutkay, Kemerburgazdaki evinin havuzlu ve bahçeli geniş bir ev olduğu için birçok arkadaşının evine uğradığını söyledi. Eğlenmeyi seven arkadaşlara sahip olduğu için bu tür şakaların sık sık yaşandığını ekleyen Doğa Rutkay, Şişme bebek ile ilgili sorulan sorulara da cevap verdi. Demet Evgar’ın havuzda çekilen fotoğraflarındaki sarıldığı şeyin şişme erkek olmadığını, erkek şeklinde bir deniz yatağı olduğunu iddia etti. Fakat yapılan araştırmada aynı modelde ve şekilde şişme erkekler olduğu görüldü. Türkiye’nin en çok şişme bebek satan sitelerinden biri olan www.alosismebebek.com adlı internet sitesinde aynı modelde şişme bebekler bulunduğu, bu şişme bebeğin de bu siteden alındığı ileri sürüldü.


Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Bu ürünler ilginizi çekebilir
Yorumlar
turgay
Ben bu demet evgara hastayım ya. Bi de burda şişme erkek ile resmini gordum çok fena oldum ya. O şişme erkeğin yerinde ben olsam keşke.
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
şişme bebek, şişme erkek, şişme kadın, demet evgar
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.