Skip Navigation Links
Şişme Bebek Nasıl Kullanılır

Şişme Bebek Nasıl Kullanılır?

şişme bebek nasılŞişme bebek nasıl kullanılır sorusuna cevap vermeden önce nasıl bir şişme bebeğe sahip olduğunuz bilinmelidir. Çünkü şişme bebekler birçok değişik işleve ve özelliklere sahiptir. Bazı şişme bebekler ile sadece normal bir cinsel ilişki kurulabilirken, bazılarıyla ise birçok değişik türde ilişkiye girilebilir. Bu yüzden şişme bebek nasıl kullanılır sorusuna daha genel bir cevap vermeye çalışalım.

Şişme bebek çoğu zaman kapalı bir kutuda elinize ulaşır. Bu kutudan çıkardığınıza, şişme bebeğiniz yer kaplamaması amacı ile, inik ve sıkıştırılmış haldedir. Öncelikle kutusundan çıkarınız. Geniş bir şekilde açınız. Şişme bebeğinizi koyduğunuz yerde delici, sivri uçlu veya kesici herhangi birşeyin olmadığından emin olunuz. Daha sonra şişme bebeği şişirme noktasından hava ile doldurunuz. Bu şişirme noktası genellikle şişme bebeğin sırt bölgesinde bulunur. Kendiniz nefesinizle şişirebileceğiniz gibi, şişirmek için bir pompa da kullanabilirsiniz. Yeterli hava dolduğu anda, şişme bebeğe daha fazla hava basmamaya dikkat ediniz. Zira gereğinden çok çok fazla hava basıldığı anda,  bağlantı ve ek noktalarından açılma yapabilir. Şişme bebek insan formuna ulaştıktan sonra genital bölgesindeki ilk kullanım bantını yırtıp çıkarınız. Bu bant her şişme bebekte bulunmayabilir. Şişme bebek artık kullanıma hazır. Umarız şişme bebek nasıl kullanılır sorusuna cevap almışsınızdır.

Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Yorumlar
korhan
şişme bebek nasıl kullanılır bilmiyor muyuz sanki diye okumadan geçecektim. Ama adamlar püf noktalarını anlatmış. Herkes okusun
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
şişme bebek nasıl, şişme bebek nasıl kullanılır, şişme bebek nedir
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.