Skip Navigation Links
Şişme Bebek Nasıl temizlenir?

Şişme Bebek Nasıl Temizlenir?

şişme bebek nasıl yıkanır
Şişme bebek her kullanımdan sonra temizlenmelidir. Şişme bebek lateksten yapıldığı için kir tutmaz. Temizliği çok basittir. Her ilişkiden sonra temizlenmesinde fayda vardır. İlişki sırasında ter, tükürük ya da sperm ile temas eden şişme bebek, temizlenmezse bakteri oluşturabilir. Bu yüzden temizlenmesi hem sizin sağlığınız için hem de şişme bebeğin kullanım süresi için iyi olacaktır. 

Şişme bebeği temizlemek için öncelikle söndürün. İndirilmiş durumdaki şişme bebeği temizlemenin en iyi yolu, şişme bebeğin içine sığacağı büyüklükte bir kabı ılık sabunlu su ile doldurmaktır.. Bu suya şişme bebeğinizi komple sokabilirsiniz. Üzerinde leke tutmayan yapısı sayesinde kolaylıkla temizlenecektir. Üzerinde daha önceden yapışmış her türlü maddeyi bu ılık suya bırakacaktır. Böyle bir büyüklüktü kabınız yok ise, Şişme bebeğinizi duşta da yıkayabilirsiniz. Biraz sabun ile köpürttüğünüz şişme bebeğinizi bol ve tazikli su ile yıkayınız. Şişme bebeğinizi yıkadıktan sonra havlu ya da kağıt peçete ile silerek kurutunuz. Şişme bebeğinizi ıslak bırakmayınız. Kesinlikle kurutmak için sıcaklık veren bir yere dayamayınız. Soba ya da kalorifer gibi sıcaklık merkezlerine yaklaştırmayınız. 

Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Yorumlar
Orhan
Şişme bebek nasıl temizlenir diye google dan arattım bu site çıktı. Süper bebekler var. Şu realistikten alıcam. Temizlemesini de öğrendim.
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
şişme bebek, şişme bebek nasıl, şişme bebek nasıl temizlenir
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.