Skip Navigation Links
Şişme Bebek Nasıl Yapılır

Şişme Bebek Nasıl Yapılır?

şişme bebek nasıl yapılır
Şişme bebek nasıl yapılır sorusu çoğu insanın kafasını kurcalar. Şişme bebeklerin ham maddesi lateks ya da pvc dir. Plastik benzeri bu ürün şişme bebeğin ana maddesidir. Şişme bebek nasıl yapılır sorusundan önce şişme bebek ne için yapılır sorusuna cevap verelim. Şişme bebek alternatif bir cinsel ilişki aracıdır. Birçok değişik modeli vardır. Şişme bebek sözlüklere kadar girmiştir. İlk üretildiği zamanlarda çok daha basit üretilen şişme bebekler daha sonra tam realistik modellere kadar gelmiştir. Şişme bebek nasıl yapılır sorusu ile realistik bebek nasıl yapılır sorusu arasında fark vardır. Tam realistik bebeklerde daha değişik malzemeler kullanılır. Çok daha gerçekçi olan bu bebekler, silikon bazlı, daha insan tenine benzer malzemeler ile yapılmaktadır. 

Şişme bebek nasıl yapılır sorusunun cevabına devam olarak üretim yerlerinden de bahsedilebilir. Dikiş kullanılmayan bu bebeklerde kaynak bölgeleri bulunur.Plastik parçalar ısı kullanılarak birbirine yapıştırılır.
şişme bebek nasıl yapılır
 Böylelikle bütün bebek tek bir parça gibi görünür. Bebeklerin bazılarında resim baskı yüzler vardır. Şişme bebek daha gerçekçi oldukça, yüzlerindeki ayrıntılar da belirginleşir.Örneğin gerçekçi bebeklerde 3 boyutlu surat vardır. Ağzı, burnu, dudakları ve gözleri çok daha gelişmiş makinelerde, daha ayrıntı kullanılarak yapılır. En üst modellerde ise el yapımı mankenler devreye giriyor. Sanatçı ellerden çıkan özel bebekler de mevcuttur. Bu bebekler haftalarca ince çalışmalar sonucu ortaya çıkar. Umarız şişme bebek nasıl yapılır sorusuna cevap verebilmişizdir.

Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Bu ürünler ilginizi çekebilir
Yorumlar
peribacası
Ya oturup şişme bebek yapmayla uğraşacağıma giderim bitane satın alırım. Siz de satıyosunuz, nasıl yapılır diye yazı yazıyosunuz alemsiniz YAAANE
Viki 34
Şişme Bebek Nasıl Yapılır diye düşündüm bir an, ama şimdi vazgeçtim bende. Gerek yok bu kadar uğraşmaya. Alırım en ucuzundan bitane en azından başım ağrımaz gerçekten. Hiç uğraşamayacağım kısacası :)
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
şişme bebek nasıl yapılır, şişme bebek nasıl yapılıyor, şişme bebek
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.