Skip Navigation Links
Yılbaşı Partilerinde Yeni Trend Şişme Bebek

Yılbaşı Partilerinde Şişme Bebek

Yılbaşında binlerce çılgın parti yapıldı. Yüzbinlerce insan sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler. Bu yıl öceki yıllardan farklı olarak şişme bebek trendi yaşandı. Birçok gece kulübünde şişme bebekler görüntülendi. Eğlenceyi çılgınca yaşamak isteyen kalabalıkları, şişme bebekler ile eğlendiler. Şişme bebeklere değişik kıyafetler giydirerek, kalabalığa hoş anlar yaşattılar. Müşterilerin bu espirili yaklaşımdan hoşalndığını söyleyen işletmeciler, bu durumun yeni bir trend olacağını savundu. Anlaşılan bu tip partilerde şişme bebek görmeye devam edeceğiz.

Şişme bebekler ilk defa amaçları dışında kullanılmadı. Daha önce de birçok kez özel partilerde şişme bebek görüntülenmişti. Ünlü şarkıcı Miley Cyrus arkadaşının verdiği özel partiden çıkarken, yanında bir şişme bebek ile fotoğraflanmıştı. Verdiği özel röportajda, arkadaşlarıyla çok eğlenceli vakit geçirdiğini, şişme bebeğin ise arkadaşının hediyesi olduğunu söyledi. Son olarak şişme bebek ile görüntülenen ünlü ise Demet Evgar oldu. Arkadaşı Doğa Rutkay'ın verdiği özel partide, havuzda şişme erkek ile görüntülendi. İçi hava dolu oldukları için suda batmayan şişme bebekler deniz yatağı gibi de kullanılıyor. Bu özelliği ile de tatil bölgelerinde şaka amaçlı alınan bu şişme bebekler, deniz yatağı gibi kullanılarak şaka konusu ediliyor.


Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Yorumlar
ali porsuk
2012 yılbaşını kaçırdım, artık sene inşallah. Ben yılbaşına bir sürü şişme bebekle girmek istiyorum. Yılbaşına indirim yapar mısınız :)
Taner
Son yılbaşı benim de böyle bir planım vardı. 5 tane alalım dedik, arkadaşlarım bana delimisin, yılbaşı partisinde şişme bebek napıcaksın dedi ama şimdi onlar da eğlenceli olabilirdi diyolar. İş işten geçti seneye artık
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
şişme bebek nasıl, şişme bebek nasıl kullanırlır, şişme bebek
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.