Skip Navigation Links
Şişme Kadın

Şişme Kadın

şişme kadınŞişme kadın lateks ya da pvc den yapılan bir cinsel ilişki aracıdır. Şişme kadının bir diğer adı ise şişme bebektir. Yüzlerce değişik modelde şişme kadın vardır. Bunlar işlevlerine, ırklarına hatta saç renklerine göre değişirler. Irk olarak uzak doğu, zenci, rus ırkı gibi değişik şişme kadınlar mevcuttur. İşlev ise kullanım özellikleri demektir. Şişme kadınların değişik kullanım işlevleri de vardır. Bazı şişme kadınlar sadece önden ve arkadan ilişkiye girilebilir. Bazı şişme kadınlar ile önden, arkadan ve ağızdan ilişkiye girilebilir. Şişme kadınlar da gerçek saç vardır. Bunlar beğeniye göre sarışın, esmer, kumral hatta kırmızı, mavi gibi renklerde olabilir. Şişme kadın insan formunun en güzel hali örnek alınarak dizayn edilmiştir. Şişme kadın yanında yardımcı malzemeler ile satılır. Şişme kadın ile beraber kaydırıcı kullanılması önerilir. Böylelikle sürtünme en aza iner. Tahriş olmaz. Bir başka şişme kadın ile kullanılan yardımcı malzeme ise titreşim cihazıdır. Bu cihaz titreşim sağlayarak alınan zevki arttırır. 

Şişme Kadın Nerede Satılır?

Şişme kadın satın almak için 2 yol vardır. Bunlardan ilki internet satış siteleridir. Bu internet sitelerinde yüzlerce
şişme kadın
 değişik modeli bir arada görebilirsiniz. Şişme kadın sipariş hattını arayarak ya da internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yaparken dikkatli olunması gereken hususlar vardır. Bunlardan ilki kesinlikle istediğiniz ürünü teslim alacağınıza emin olunuz. Bu konuda alışveriş yaptığınız site yetkilisini uyarınız. İnternet satış sitesinin güvenilir olduğuna emin olunuz. Çok ucuza ürün satan sitelere güvenmeyin. Özellikle 2500-3000 tl lik ürünleri 300 tl gibi komik fiyatlara satan sitelerden uzak durun. Şişme kadın almanın bir diğer yolu ise seks shoplardır. Bu shoplar genelde büyük şehirlerin merkezlerinde olurlar. Bizzat kendiniz giderek alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Makaleyi Paylaş
Şişme Bebek Satış
Bu ürünler ilginizi çekebilir
Yorumlar
Emre
Şişme Kadın alicam alicam dedim, sonunda aldım. Şimdi çok güzel bi arkadaşım var evde. Hem de her zaman evet diyor, hiç hayır demiyor :) . Sevdim bu işi :)
Yorum Yap
İsminiz:
Yorum:
Benzer Makaleler
Geri Dön
şişme kadın, şişme bebek, realistik kadın
şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.