Skip Navigation Links
Şişme Bebeklerle ilgili Sık Sorulan Sorular

Her satış sitesinde, ürün özellikleri hakkında farklı şeyler söylüyorlar. Kafam çok
karıştı, güven problemi yaşıyorum.

Piyasada bir çok web sitesi var ve bu sitelerin yardım departmanları, satışı gerçekleştirmek için farklı farklı şeyler söyleyebilirler. Örnek vermek gerekirse eğer Şişme Bebek satın alıyorsanız telefonda "bu ürün gerçekçimidir?" diye sorduğunuzda "evet, tamamen realistiktir" cevabı alırsınız. Fakat, gerçekte %100 realistik mankenler 2700 TL'den başlar.  Sitemizdeki ürünlerin tanıtımlarında diğer sitelerden öne geçmek için hiçbir şekilde bu tip ibareler kullanılmaz. Ne okuduysanız, ne vaad edildiyse onu satın alırsınız.

Peki, herkes realistik diyip duruyor, şişme bebek ile realistik bebek arasındaki fark nedir?

Şişme bebek, lateks malzemeden yapılmadır. Genellikle (her ne kadar telefonda %100 realistik vajinaya sahiptir dense de) , vajinal bölgesi gerçekçidir, fakat %100 realistik değildir. Şişme Bebeklerin fiyatları 50 TL civarından başlar. Bu fiyatlar, şişme bebeğin saçlı / saçsız olması, yüzünün çizim / 3 boyutlu olması gibi etkenlere bağlı olarak değişir. Fakat alınan ürün Şişme Bebek ise, vücut genelde aynıdır. Bazı şişme bebeklerin (kampanyalarımızda mevcuttur) , vajinal bölgeleri takıp çıkartılabilen realistik suni vajinadan yapılmıştır. Bu ürünler, şişme bebek serilerinin en kalitelileridir. Bu ürünlere yarı realistik mankenler diyebiliriz. Tam anlamıyla realistik mankenler ise %100 dolgu malzemeden yapılmıştır. En temel fark; şişme olmamasıdır. İçi dolgudur ve insan tenine çok yakındır. Yarı realistik olmayıp (realistik vajina, el, yüz ve ayaklar) , %100 realistik olan ürünlerin fiyatları yukarıda da belirttiğimiz gibi 2700 TL'den başlar.

Sitenizdeki şişme bebekler çok basit, diğer sitelerde aynı fiyata gerçek gibi olanlar var...

Bu konuda çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Çok uygun fiyata harika bir ürün aldığınızı düşünürken bir dolandırılma olayı ile karşı karşıya da kalmış olabilirsiniz. 50 - 250 TL arası fiyatlara satılan ürünlerin özellikleri bellidir. Realistik Mankenlerin (gerçek gibi olanlar) fiyatları 5000 , 10.000 TL'yi bile bulmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi edinmek ve internet ortamında mağdur olmamak istiyorsanız  şişme bebek dolandırıcılığı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Peki, bu siteye güveniyorum ve buradan sipariş vereceğim, fakat çekiniyorum...

Biz bu işi ticari olarak yapan bir firmayız ve müşterilerimizin gizliliği bizim için herşeyden daha önemlidir. Öncelikle çekinmeniz gereken bir durum olmadığını ve sizler gibi, ürünlerimiz ile ilgilenip sipariş vermiş olan yüzlerce müşterimiz olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer sipariş verme aşamasında yine de çekinirseniz, telefonda sipariş vermek yerine ekranın sağ altındaki Canlı Yardım menüsünden ya da direk web sitesi üzerinden ya da ürünü sepete attıktan sonra satın al tuşuna basarak da sipariş verebilirsiniz. Ayrıca siparişinizi verdikten sonra ne kargo firması, ne de kapınıza gelen kargo görevlisi paketin içerisinde ne olduğunu kesinlikle bilmez ve paketiniz hediye paketi şeklinde gönderilir.

Bir arkadaşım vaktiyle bir siteden sipariş verdi ancak farklı bir ürün gönderildi. Siz aynı ürünü gönderiyor musunuz?

Evet, farklılığımızı ortaya koyduğumuz noktalardan biri de budur. Sitemizden siparişini verdiğiniz ürün neyse o ürünü alırsınız.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemenizi teslimat sırasında kargo görevlisine ister nakit, ister kredi kartı olarak yapabilirsiniz.

Kargom ne kadar sürede elime geçer?

Çok sıradışı hava şartları olmadığı sürece kargonuz 2 gün içerisinde elinizde olacaktır.

Kargomun üzerinde ne yazar? Kime teslim edilir?

Kargonuzun üzerinde içindeki ürün ile ilgili hiçbir ibare yer almaz. Gizliliğinize önem verdiğimiz için kargonuzu da hediye paketi şeklinde göndeririz. Ayrıca ne kargo firması, ne de kargo görevlisi hiçbir şekilde paketin içinde ne olduğunu bilmez ve paketiniz sizden başkasına kesinlikle teslim edilmez.

Nasıl indirim kazanırım?

120 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Ayrıca sitemize üye olduğunuz taktirde aylık çekilişlere otomatik olarak katılır, çekiliş sonuçlarına göre kupon kodları kazanırsınız. Son olarak, sitemize üye girişi yapıp sipariş verdiğiniz taktirde ise 5 TL nakit üye indirimi kazanırsınız.

Müşterilerimize bakış açımız ve çalışma prensiplerimiz hakkında bir fikriniz oluştuğunu düşünüyoruz. Yine de hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve neden bize güvenebileceğiniz öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki sayfayı da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bize güvenmeniz için 5 neden

şişme bebek takip edin

banka kartları banner
Alo Sisme Bebek - Her Hakkı Saklıdır
şişme bebek satış, şişme bebek al, şişme bebek  
banner kafanıza akılanlar
şişme bebek dolandırıcılık
neden alo şişme bebek
müşteri yorumları
yukarı dön
Bu yazının sağındaki sohbet kutusuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilirsiniz.